Odborné a poradenské služby
Dmytro Sadovskyi
Technické testovanie a analýzy
- Obec
- Žilina
- Od roku
- 2025
- IČO
- 57 131 619
Dmytro Sadovskyi
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 010 01 Žilina
- Na trhu od
- 1. augusta 2025
- IČO
- 57 131 619
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 71.20)
- Technické testovanie a analýzy
Podnikanie v číslach
- 1
- rok na trhu
- 2025
- rok vzniku
- 9
- položiek predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Dmytro Sadovskyi
Dmytro Sadovskyi – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Žilina. Podniká od 1. augusta 2025.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Technické testovanie a analýzy“ (71.20). Predmet podnikania tvorí 9 položiek, napríklad inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy, prípravné práce k realizácii stavby a dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Dmytro Sadovskyi
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 57 131 619
- Dátum vzniku
- 1. augusta 2025
- Miesto podnikania
- 010 01 Žilina
- Živnostenský register
- Okresný úrad Žilina, vložka č. 580-83637
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 71.20)
- Technické testovanie a analýzy
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Dmytro Sadovskyi zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 9 položiek.
-
Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy
-
Prípravné práce k realizácii stavby
-
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
-
Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov
-
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
-
Poskytovanie služieb osobného charakteru
Zobraziť všetkých 9 položiek predmetu činnosti
- Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Poskytovanie služieb osobného charakteru
- Čistiace a upratovacie služby
- Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky
- Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Dmytro Sadovskyi?
Miesto podnikania je v obci 010 01 Žilina.
Čím sa Dmytro Sadovskyi zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Technické testovanie a analýzy“ (71.20). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy; prípravné práce k realizácii stavby; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov; výroba a hutnícke spracovanie kovov.
Aké je IČO – Dmytro Sadovskyi?
IČO je 57 131 619.
Odkedy podniká Dmytro Sadovskyi?
Podnikanie začalo 1. augusta 2025. Na trhu pôsobí 1 rok.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.